mini_300x148_00_o gabinecie

O gabinecie

Gabinet dietetyczny bio dietetyk powstał z myślą o odżywianiu zarówno ludzi zdrowych jak i chorych. Zapraszam osoby zmagające się z nadwaga i otyłością, zarówno dorosłych jak i dzieci.

Zobacz więcej

mini_300x148_00_o mnie_2_do_podmiany

O mnie

Zagadnienia związane ze zdrowiem i żywieniem człowieka interesują mnie od wielu lat. Staram się samodzielnie pogłębiać swoją wiedze oraz biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach na temat zdrowia.

Zobacz więcej

mini_300x148_00_pierwsze spotkaniee

Pierwsze spotkanie

Pierwsze spotkanie u dietetyka ma na celu przeprowadzenie szczegółowego wywiadu żywieniowego, aby poznać preferencje żywieniowe, nawyki, a także wyeliminować błędy w codziennym spożywaniu posiłków przez pacjenta. Wizyta przebiega wg. harmonogramu.

Zobacz więcej

mini_300x148_00_przygotowanie do wizyty

Przygotowanie do wizyty

W trakcie pierwszej wizyty potrzebne są informacje o pacjencie dotyczące stylu życia oraz aktywności fizycznej, które posłużą do stworzenia indywidualnej diety, tak by spełniała oczekiwania i gwarantowała sukces. Podczas pierwszego spotkania będzie przeprowadzona analiza składu ciała przy pomocy analizatora Tania MC-780 MA oraz przeprowadzony szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny.

Zobacz więcej

mini_300x148_00_po badaniu

Po badaniu

Po badaniu otrzymacie Państwo wydruk szczegółowego raportu, a w nim m.in. takie dane jak: masa ciała w kg, indeks BMI, ilość tkanki tłuszczowej, masa kości, wskaźnik budowy ciała, całkowita zawartość wody w organizmie, wiek metaboliczny oraz wiele inych.

Zobacz więcej

mini_300x148_00_kwestionariusz zywieniowy

Kwestionariusz żywieniowy

Kwestionariusz żywieniowy przeprowadza się w celu uzyskania informacji o aktualny sposób żywienia, rodzaj spożywanej żywności, zwyczaje żywieniowe jednostki. Jest to podstawowe narzędzie w pracy dietetyka. Wyczerpująco przeprowadzony wywiad żywieniowy jest podstawą dobrze udzielonej porady dietetycznej. Cała dokumentacja dotycząca pacjenta jest objęta tajemnicą.

Zobacz więcej

mini_300x148_00_oferta gabinetu

Oferta Gabinetu Dietetycznego

W gabinecie dietetycznym bio dietetyk praca z pacjentem jest indywidualna i w zależności od potrzeb, dietetyk dobiera odpowiednia ścieżkę działania. Wszystkie decyzje podejmowane są po konsultacji z pacjentem, ponieważ najważniejszą sprawą jest zachowanie zdrowia lub jego polepszenie w związku z planowaną dietą. Pacjent w pracy z dietetykiem powinien czuć się komfortowo.

Zobacz więcej